Czy zamontować dźwigi towarowe?


Wiadomość
Autor
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy zamontować dźwigi towarowe?

#1 Postautor: henryk1965 » 28 paź 2016, 13:03

Cześć. Posiadam mały hotelik z restauracją. Co więcej w przylegającym budynku znajduje się mój własny sklep. Jest to piętrowy budynek, skutkiem tego znajduje się w nim winda osobowa. Mimo to ze względu na przewożony towar zastanawiam się także nad zamontowaniem dźwigu towarowego. Wnoszenie towaru jest ciężkie, a przewożenie go windą osobową nie spełnia wymagań. Czy są mi, wobec tego potrzebne urządzenia takie jak chociażby dźwigi towarowe ? Czy są inne rozstrzygnięcia? Proszę o opinię figury znające się na tym temacie.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy warto instalować dźwigi towarowe?

#2 Postautor: krzysiekfila » 28 paź 2016, 13:12

Cześć. Zajmuje się montowaniem dźwigów zarówno osobowych jak oraz towarowych, w takim razie mogę coś wspomóc. Jeśli przewozisz każdego dnia towar przeróżnej wielkości oraz wagi to na pewno warto zainwestować w taki ekwipunek jak dźwig. To właśnie dzięki temu praca będzie szła prędzej, a również zagwarantujesz bezpieczeństwo sobie oraz figurom trzecim. Przewożenie towaru windą osobową nie jest zgodne z prawem, w następstwie tego polecam Tobie zakupienie dźwigu towarowego. Z pewnością jest to o dużo wygodniejsze oraz poprawniejsze rozstrzygnięcie. Pozdrawiam!

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość