W jaki sposób polepszyć pozycję tego typu strony w wyszukiwarce?


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

W jaki sposób polepszyć pozycję tego typu strony w wyszukiwarce?

#1 Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:09

Dzień dobry od dłuższego czasu zajmuje się marketingiem swojej strony internetowej, niestety nie jestem wstanie wejść do pierwszej dziesiątki wyników. Pozyskuje cały czas linki do promowanej strony WWW. Przeważnie około 40 sztuk dziennie. Staram się też udzielać na serwisach związanych z moją branżą. Niestety to nic nie daje i od kilku tygodni nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Wspomnę również, iż posiadam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być kłopot? Proszę o radę.
Podnośniki pacjenta transportowe to większy komfort opieki i gwarancja bezpieczeństwa osoby przewożonej. Podnośniki pacjenta, które ma na stanie nasza wypożyczalnia umożliwiają: szybki transport i podnoszenie pacjenta, zwiększona mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, zabezpieczanie przed kontuzjami i przeciążeniami kręgosłupa opiekuna.

Podnośniki pacjenta służą do łatwego i bez siłowego przemieszczania oraz przewozu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Poprzez zastosowanie akumulatorów, podnośnik pacjenta przemieszcza się bez konieczności nieustannego podpięcia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych rozmiarach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia oferuje wysokiej jakości podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/06/13/modele-anatomiczne-kiedy-warto-je-nabywac-lub-mozna-spotkac-obnizki.

Podnośnik pacjenta dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest nieocenionym wsparciem dla opiekunów. Nieustanne przenoszenie chorych naraża ich na bóle pleców czy też urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - do transportu, elektrycznego gwarantuje ulgę i ułatwia codzienne czynności. Wykorzystanie podnośnika transportowego gwarantuje choremu znacznie większe bezpieczeństwo niż w czasie własnoręcznego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to uproszczenie codziennych czynności oraz pielęgnacji, które umożliwia: komfortową kąpiel bez barier, łatwe opuszczanie i podnoszenie użytkownika, niewymagające specjalistycznych instalacji hydraulicznych i elektrycznych, pasują do standardowych wanien dostępnych na rynku

Celem podnośnika pacjenta wannowego jest ułatwienie bezpiecznej kąpieli zarówno pacjentowi, jak i opiekunowi. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i do rozmaitego typu instytucji. W ofercie wypożyczalni dostępne są różne modele podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

W jaki sposób poprawić pozycję tego typu strony w wyszukiwarce?

#2 Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Witaj. Fajnie, że dałeś adres strony. Umożliwi to analizę sposobu linkowania a, także przyczynę niższych pozycji, niż byś chciał. Z tego co widzę na twojej stronie, to jest kilka niedociągnięć na samej witrynie. Po pierwsze sposób wewnętrznego podlinkowania podstron. Brak aktualnych treści. Również należało by dać unikalne tytuły dla wyszukiwarek. Też jeśli chodzi o pozyskiwane przez ciebie linki - są słabej jakości. Strony, gdzie budujesz linki są bardzo zaspamowane i moc takiego odnośnika jest bliska zero. Stąd posiadasz tego typu kłopoty z wbiciem strony pierwszej 10 wyników. Szukaj miejsc, gdzie jest ciężko umieścić link do strony. Wówczas kilka takich linków ma większą moc, niż sto odnośników, które teraz budujesz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość