Jak inne firmy to robią?


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak inne firmy to robią?

#1 Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Dzień dobry, mam firmę która zajmuje się instalacją anten do odbioru sygnału satelitarnego w Warszawie i jej okolicach. Niedawno zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie kwestia - jak inne firmy na słowo kluczowe instalacje antenowe Warszawa są tak wysoko w wyszukiwarce? Czytałem o pozycjonowaniu witryny internetowej, natomiast wiele ludzi pisze iż najważniejsza jest treść na stronie. A tworzenie sztucznych odnośników może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Tak, więc dodałem swoją stronę wyłącznie do kilku najmocniejszych katalogów oraz stworzyłem profil na FB. Niestety nie widać mojej strony w wynikach. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

#2 Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Część. Po pierwsze Internet nie jest odpowiednim miejscem do pozyskiwania informacji na temat pozycjonowania strony. Znajduje się w nim dużo nieprawdziwych informacji, niż tych które będą dla ciebie pomocne. Większość agencji SEO pozyskuje wiedzę podczas testów. Nikt nie podzieli się sposobami, które są skuteczne i dają duże zyski dla firmy. Dlatego będzie Ci trudno samodzielnie to zrobić. Na pewno wyłącznie treścią nie wypromujesz strony. Garść linków - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli inne firmy posiadają ich tysiące. Tak, więc musisz zacząć ich budować znacznie więcej. Jest sporo portali gdzie jesteś w stanie dodać odnośnika do swojej strony za darmo. Zacznij od serwisów tematycznych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość