Czy ma ktoś z was informacje na temat porodu rodzinnego?


Wiadomość
Autor
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Czy ma ktoś z was informacje na temat porodu rodzinnego?

#1 Postautor: annasowa90 » 21 cze 2016, 12:28

Witam. Jestem w ciąży i szukam informacji na temat porodów rodzinnych w Polsce. Wiele się mówi o tym w TV, lecz nie padają żadne konkrety. Wiem o co w tym chodzi, ale czy muszę to wcześniej zgłaszać do szpitala? Czy szpital nalicza jakieś opłaty za taką formę porodu? Właśnie tego nie jestem wstanie znaleźć w wyszukiwarce internetowej. Czy posiada ktoś linka do konkretnego artykułu na temat porodów rodzinnych?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy ma ktoś z was informacje na temat porodu rodzinnego?

#2 Postautor: krzysiekfila » 21 cze 2016, 12:34

Cześć. Masz w 100 procentach słuszność, iż w naszej telewizji sporo się mówi ale nie padają konkrety. Nie rzadko na dwóch stacjach podają ze sobą praktycznie wykluczające się informacje. Jeżeli chodzi o poród rodzinny to tu jest artykuł na ten temat: http://polecamspeca.pl/pielegniarka-i-polozna , w którym pielęgniarka odpowiada na najczęściej zadawane pytania przez kobiety w ciąży. Znajdziesz w tym artykule odpowiedź na twoje pytania. Są tam zawarte konkretne kwoty, które są dość ważne w czasie powiększania się rodziny. Bo wtedy pieniędzy zazwyczaj jest zawsze za mało. Powodzenia i zdrowia dla dziecka.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość