Niecodzienne zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce


Wiadomość
Autor
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Niecodzienne zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

#1 Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Dzień dobry, mam pewien problem z promowaną przez mnie stroną WWW. Od pewnego czasu widzę jej dziwne zachowanie. Jest ona pozycjonowana na dużą liczbę haseł w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedno z słów kluczowych Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Jednego dnia jest na samej górze wyników, a kolejnego dnia o 30 pozycji niżej. Do strony nieustannie pozyskuje odnośniki z dobrych miejsc. Sposób budowania odnośników nie zmienił się od początku. Tak, więc nie wiem co mogę z tym zrobić. Dla reszty słów kluczowych nie mam tego rodzaju kłopotu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dziwne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

#2 Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Dzień dobry. Cieszę się, że podałeś adres strony i interesującą cię frazę. Będzie łatwiej coś powiedzieć w tej sprawie. Po pierwsze tworzysz linki do domeny, lecz nie wiem czy spostrzegłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare linki mają o wiele większą moc niż nowo pozyskane. Pozycje strony mogą także skakać z innego powodu. Algorytm raz zlicza nieistniejące odnośniki, a raz nie. Jak pragniesz ustabilizować pozycję to skoncentruj się na budowaniu bardziej trwałych linków. Wraz z wiekiem odnośnika wzrasta jego moc. Dlatego takie linki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Odmienny aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni również pozyskiwać dużą liczbę linków, co przekłada się na nieustanne zmiany w rezultatach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość