Jaka platforma towarowa będzie odpowiednia do małej firmy?


Wiadomość
Autor
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Jaka platforma towarowa będzie odpowiednia do małej firmy?

#1 Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:37

Witam. Jestem w trakcie przebudowy mojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna mieści się w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i znacznym ułatwienie było by założenie jakieś platformy towarowej, która by transportowała produkty pomiędzy piętrami. Zajmujemy się produkcją odzieży skórzanej. Więc wielkość windy nie musi być jakaś duża. Zależy mi na tym, żeby zmieściła się w niej paleta i jeden pracownik. Udźwig takiego dźwigu hydraulicznego też chyba nie musi być zbyt duży. Tak, więc zastanawiam się nad jakimś mniejszym rozwiązaniem, które można było by wpasować we wnętrze budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Która platforma towarowa będzie odpowiednia do małej firmy?

#2 Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Witaj. Jeżeli zastanawiasz się nad jakimś upatrzonym modelu platformy towarowej to trzeba było napisać. Sprawdzone dźwigi hydrauliczne wyszukasz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl . Z tego co zdążyłem się zorientować po twojej wypowiedzi potrzebujesz windy towarowej o niedużym udźwigu. Tak, więc jesteś w stanie zamontować niestandardowe windy towarowe, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Natomiast zastanawiam się czy nie korzystniejszym rozwiązaniem będzie kupienie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jeżeli będzie potrzebny większy udźwig platformy towarowej to będzie później kłopot. Może od razu zamontować platformę towarową o większym udźwigu?

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość