Godna polecenia brygada dekarska na Opolszczyźnie


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Godna polecenia brygada dekarska na Opolszczyźnie

#1 Postautor: mariusznowak » 07 cze 2016, 15:15

Witam, potrzebuje dobrych dekarzy z Opola. Jestem w trakcie budowy domu i będę potrzebował dobrą brygadę do położenia dachu. Naczytałem się już o tak zwanych specjalistach budowlanych i nie chcę ryzykować. Nie posiadam też znajomych, którzy budowali dom. Tak, więc nie mam możliwości wzięcia telefonów do osób z polecenia. Znalazłem też na tego typu stronę internetową: https://el0.pl/2022/06/20/oslony-na-kaloryfer-kiedy-ja-kupic-by-nasze-mieszkanie-wygladalo-innowacyjne , gdzie reklamują się ekipy dekarzy z Kielc. Ale wziąć kogoś w ciemno to spore ryzyko. Tak, więc prośba do was o jakieś namiary na sprawdzonych dekarzy z Opola.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Warta uwagi brygada dekarzy w Opolu

#2 Postautor: krzysiekfila » 07 cze 2016, 15:24

Dzień dobry, diabeł nie jest taki straszny jak mogło by się wydawać. Ja większość brygad miałem właśnie z tego typu portali. Wiadomo jedne ekipy były lepsze, inne gorsze. Natomiast nie było tragicznie. Z budowlańcami ugadywałem się na konkretną cenę od roboty. Nie dawałem żadnych zadatków i to skutkowało, że zlecenie było przeważnie dobrze zrobione. Raz tylko zapłaciłem zaliczkę na materiał ludziom od ogrodzenia i wtedy miałem problemy. Jeśli chcesz dobrą ekipę dekarską to podzwoń po firmach z tego serwisu internetowego i umów się z paroma na spotkanie. Porównaj ceny i wybierz najlepszą.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość