Nietypowa łazienka ze skosami w domu


Wiadomość
Autor
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Nietypowa łazienka ze skosami w domu

#1 Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:31

Dzień dobry Państwu. Posiadam spory dylemat, który wiąże się z moją łazienką na piętrze. Dokładnie mówiąc chodzi o kabinę prysznicową. Chciałbym dać ją w rogu pomieszczenia. Kłopotem są spady dachu i brak pełnych wysokości w rogach. Czy znacie jakieś rozwiązanie, które może być dla mnie pomocne? Szukałem w składach budowlanych i salonach sprzedających akcesoria do łazienek. Efekt mizerny. Zamiast standardowej kabiny narożnej mogę nabyć półokrągłą. Ale wtedy zmarnuje wiele miejsca w łazience.

podobne tematy:

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Nietypowa łazienka ze spadami na poddaszu

#2 Postautor: maxkolonko » 23 maja 2016, 11:40

O tym, iż szkło w łazience prezentuje się niezwykle ładnie, nie trzeba nikogo przekonywać. Dodaje elegancji, daje wrażenie przepychu i przeważnie unowocześnia pomieszczenie. Nierzadko jedynymi elementami szklanymi w łazience są kabina prysznicowa i lustro na wymiar. A warto pomyśleć o czymś innym, co może nie jest typowym elementem wyposażenia łazienki, a co nada niepowtarzalny klimat. Taką zabudową mogą stanowić panele szklane na ścianę. Przeważnie podczas urządzania łazienki stawiamy na klasyczną glazurę. Warto więc pomyśleć o nowoczesnym panelu szklanym, który troszkę odmieni pomieszczenie. Zabudowę tę prosto się zmywa i bez problemu utrzymać ją w czystości. Jeśli obawiamy się, iż nasze panele szklane będą nietrwałe, nic bardziej złudnego. Obecnie panel szklane robione są z wysokiej jakości hartowanego szkła, które jest bardzo wytrzymałe na stłuczenia oraz pęknięcia, co pozwala cieszyć się doskonałym wyglądem paneli szklanych przez wiele lat. Jeśli posiadamy małe mieszkanie i zależy nam, aby podczas jego aranżacji dobrze je zagospodarować, powinniśmy dogłębnie jakie meble kupić i co, w jaki sposób ustawić. Kluczowym elementem każdej aranżacji mieszkania jest kupno i montaż drzwi. Jeśli chcemy, aby nasze mieszkanie było nowoczesne, możemy zamówić szklane drzwi przesuwne oraz panele szklane. Tego rodzaju system otwierania jest bardzo wygodny. Dlaczego ten rodzaj drzwi szklanych jest dedykowany do niewielkiego mieszkania? — Po pierwsze szkło rozprasza światło, co umożliwia uzyskać efekt powiększenia danego miejsca, poza tym drzwi otwierane w systemie przesuwnym potrzebują mniej miejsca niż drzwi otwierane na oścież. Ponadto się nie zacinają i łatwo się z nich korzysta. Jeszcze jednym, ważnym atutem jest wygląd. Szkło pasuje do wielu aranżacji, czyniąc pomieszczenie bardziej eleganckim i nowoczesnym. Wybór szklanych drzwi przesuwnych jest ogromny, zatem z pewnością będziemy wstanie nabyć takie, jakie sobie wymarzymy. Szkło w kuchni wygląda zawsze bardzo ciekawie. Nadają przestronność, nowoczesność i grację. A przecież w kuchni spędzamy statystycznie najwięcej czasu w ciągu całej doby! Szkło utożsamia przepych, wytworną elegancję. Jeśli zatem pragniemy, aby nasza kuchnia zyskała tego rodzaju cechy, warto pomyśleć o jakimś szklanym dodatku, np. o panelach szklanych. To, co się na nich znajdzie zależeć będzie od naszej wyobraźni. Może to być piękny krajobraz, zdjęcie martwej natury, ulubionego zwierzątka. Kolorystyka paneli szklanych także jest bardzo szeroka. Cześć, miałem zbliżony dylemat i byłem zmuszony zdecydować się na kabinę półokrągłą. Nie sądziłem wtedy, że są takie firmy jak tu, które budują kabiny pod natryski prysznicowe na konkretny wymiar.
Dlatego sprawdź sobie stronę www tej firmy. Jesteś wstanie znaleźć podobne firmy w twoim mieście. Ja żałuję, że kupiłem kabinę półokrągłą. Jest za mała. Jak będę robił remont to na bank kupię kabinę prysznicową na wymiar. Wtedy zrobię sobie dużą, która pomieści spokojnie 2 osoby.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Niestandardowa łazienka ze spadami na poddaszu

#3 Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 11:47

Cześć, ja od roku mam tego rodzaju kabinę jak na zdjęciach. Jestem bardzo zadowolony z niej. Jakość wykonania 100 razy lepsza niż w tych co można nabyć w składach budowlanych.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości