Czy warto promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


Wiadomość
Autor
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

#1 Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Dzień dobry. Myślę nad wejściem ze swoimi produktami na niemiecki rynek. Mam już przetłumaczoną stronę WWW i czas zastanowić się nad reklamą w niemieckiej wyszukiwarce. Mam parę kwestii związanych z tym zagadnieniem. Pierwsze z nich czy problemem jest wypozycjonować stronę WWW na frazy tego typu: Konferenzmöbel a, także im pokrewne? Jaki okres jest niezbędny na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza sprawa, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę reklamy? Nie mam ochoty wydać więcej niż powinienem, lecz z drugiej strony nie szukam oferty agencji SEO która nie będzie potrafiła wypromować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

#2 Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Dzień dobry. Dobrze, że samemu nie chcesz pozycjonować strony WWW. Takich osób, wbrew pozorom jest sporo i sądzą, że po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jak chodzi o czas, który będzie potrzebny aby wypromować domenę na tego rodzaju słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 5 miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od doświadczenia agencji SEO, która podejmie się pozycjonowania strony. W tej materii pośpiech jest nie wskazany. Jak chodzi o skalę trudności to są to niełatwe słowa kluczowe. Ale można je wypozycjonować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek w granicach paru tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości