Poszukuje dobrej brygady dekarzy do wykonania dachu


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Poszukuje dobrej brygady dekarzy do wykonania dachu

#1 Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:47

Witam. Niedawno rozmawiałem z sąsiadem, który stawia dom obok mojego. Nieco mnie nastraszył jeśli chodzi o kwestie związane z dachem. On szukał dekarzy przeszło rok czasu. Niewłaściwie położony dach to według jego wypowiedzi duży kłopot a, później problemy z grzybem. Nie mam za dużego pojęcia o tym - dlatego chciałbym poznać wasze zdanie w tej materii.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Poszukuje uczciwej firmy do położenia dachu

#2 Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:01

Cześć. To cię kolega mocno nastraszył. Jak chodzi o położenie dachu to sprawa jest identyczna jak inne prace budowlane w domu. Rzetelni dekarze to 0 problemów, słabi dekarze to masa problemów. Poszukiwania radzę rozpocząć od tego rodzaju stron: https://biozamrazarki.pl/?p=236 - tam są reklamy brygad dekarskich, które świadczą usługi dekarskie. Wybierasz tych dekarzy, którzy posiadają najwięcej dobrych komentarzy i rozpoczynasz z tymi ludźmi rozmowy. Następnie zapraszasz najlepszych dekarzy na teren prac budowlanych. Robią kosztorys, a ty przeglądasz oferty. Zawsze warto wziąć pod uwagę sposób rozmowy z fachowcem. Jeśli nie mamy kłopotów z komunikacją to należy rozważyć taką ofertę. Unikajmy firm, którzy nie wiedzą jak mają udzielić odpowiedzi na nasze pytania. Przeważnie nie mają pojęcia o swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości